Oferta

Najlepsi fotografowie ślubni

Profesjonalny sprzęt, lata doświadczeń i niekonwencjonalne podejście do fotografowania gwarantuje naszym klientom zdjęcia na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym, fotografujemy jedną z najważniejszych chwil w życiu, dlatego zawsze służymy pomocą, by na pierwszym planie tego dnia były uczucia i radość.

Chcecie mieć niecodzienne, unikatowe zdjęcia, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje!

Wykonujemy: reportaże fotograficzne z chrztów, komunii św, zaręczyn, innych uroczystości i przyjęć okolicznościowych oraz sesje rodzinne, portrety dzieci itp. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski.

Gwarantujemy Państwu:

 • profesjonalną i pełną zrozumienia obsługę,
 • najwyższą jakość zdjęć,
 • eleganckie albumy z wybranymi odbitkami,
 • szeroki wybór ujęć,
 • profesjonalną obróbkę graficzną zdjęć i ich prezentację na dvd
 • współpracujemy z operatorami którzy nakręcą Film z twojej uroczystości

Zapraszamy!

Jak pracujemy ?

Proponujemy pełen zakres usług, można jednak wybrać:

PAKIETY

– Podstawowy – ślub i podziękowania

– Normalny – ślub, podziękowania, zdjęcia z rodzicami i świadkami początek poczęstunku dla gości

– Srebrny – to co w pakiecie normalnym oraz : przygotowania przed ślubem, wesele

– Złoty – to co w pakiecie Srebrnym oraz ;, fotograf towarzyszy młodym od początku dnia do 24:00  podczas wesela. W tym pakiecie często jest dodana obsługa video.”

 

Co otrzymujecie :

Otrzymujecie od nas wszystkie dobre zdjęcia w formie JPG nagranej na płytę + najlepsze ujęcia odbite na papierze fotograficznym

Etap 1 to przygotowania do ślubu, wesele zabawa – dzień pełen emocji i wydarzeń dla całej rodziny i państwa młodych. Wszystkie te momenty staramy się udokumentować pozostając w cieniu

Etap 2 to sesja zdjęciowa. Proponujemy scenki i stylizacje podczas, których staramy się utrwalić waszą spontaniczność i ulotność chwili. Najważniejsza jest dobra zabawa. W trakcie sesji może się wszystko zdarzyć, jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i pomysły.

Podczas sesji korzystamy ze światła zastanego, to daje dużą mobilność i elastyczność, oraz pełne skupienie na Was. Jednak jeśli sytuacja tego wymaga używamy świtła ciągłego i błyskowego, aby jak najlepiej oświetlić plan zdjęciowy i Was.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie dlatego szczegóły ceremonii jak i ceny ustalamy przy kawie, podczas której zwykle podpisujemy z Wami umowę.

 

W jakiej postaci i ile otrzymamy zdjęć ?

Najlepsze zdjęcia po akceptacji Waszej mogą zostać przygotowane w formie obrazów, zdjęć na ścianę w formie odbitek, wydruków na różnych materiałach,  tj ; płótno, paper galeryjny, papier czerpany, błyszczący, matowy, oraz w  technikach specjalnych fotografii artystycznej ( tj np.: cyjanotypia, zdjęcie stylizowane na kilkudziesięcioletnie, guma, ). Prace te są przygotowane i oprawione wq zamówienia przez introligatora i  wysokiej klasy laboratoria fotograficzne.

Dodatkowo można otrzymać:

 • fotoksiążkę złożoną graficznie z najlepszych ujęć
 • tradycyjnie odbitki w albumie wklejanym ( z albumem lub bez )
 • prezentację multimedialną ze zdjęć
 • płyta DVD dla wszystkich waszych gości – to miły prezent o od Was dla całej rodziny i podziękowanie które im w ten sposób składacie.
 • wykonanie tymczasowej strony internetowej na naszych wewnętrznych serwerach z której będziecie mogli obdarować wszystkich swoich gości bawiących się na ślubie, wystarczy że prześlecie do nich maila.

Wszystkie fotografie są podane profesjonalnej obróbce przez grafika. Współpracujemy z kilkoma studiami graficznymi, które mogą wiele zmienić w wybranych zdjęciach przez Was. Inne tło, bardzo szczegółowy retusz twarzy, zmienić kolory, zmienić światło, zmienić miejsce wykonania zdjęcia. Wszystko to uzależnione jest od materiału wyjściowego jaki powstanie.

Sesję zdjęciową namawiamy do wykonania w dowolnym dniu po ślubie, kiedy to już nie jesteśmy ograniczeni czasowo i możemy sobie pozwolić na różnorodność plenerów. Miejsca, w jakich robimy są różne, ustalane indywidualnie na wcześniejszym spotkaniu, na waszą prośbę możemy udać się z Wami w dowolne miejsce Polski lub Europy np. podczas waszej podróży poślubnej tworząc tym samym niepowtarzalną i unikalną pamiątkę.

 

Jaki sprzęt używamy do zdjęć?

Posiadamy wysokiej klasy lustrzanki cyfrowe marki Nikon. W razie potrzeby dysponujemy zewnętrznym oświetleniem błyskowym oraz używamy blendy.

Posiadamy studio fotograficzne o wielkości 140 m2 gdzie można zbudować dekorację do sesji.

Mieszkamy w Warszawie i tu większość zleceń realizujemy, ale jesteśmy elastyczni i możemy wykonać zdjęcia na terenie całego kraju bądź Europy.

Posiadamy wielu fotografów w innych miastach Polski, którzy są również do Waszej dyspozycji.

 

Kiedy płacicie za zdjęcia?

Najpierw płacicie zaliczkę – w momencie podpisywania umowy – a pozostałą kwotę przy odbiorze zdjęć, gdy wszyscy są zadowoleni z efektu naszej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu, na więcej pytań odpowiemy osobiście lub telefonicznie.